Aktualności
04.06.2019
Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

[ więcej ]


30.05.2019
Niewłaściwa eksploatacja maszyn i urządzeń technicznych oraz brak odpowiednich kwalifikacji do ich obsługi prowadzi często do zagrożeń skutkujących wypadkami przy pracy. Temu zagadnieniu przyjrzą się bliżej eksperci Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Dozoru Technicznego podczas konferencji towarzyszącej Salonowi Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

[ więcej ]


22.05.2019
Jak nie wpaść w panikę kiedy wybuchnie pożar? Jak reagować sprawnie, ale i bezpiecznie w sytuacji zagrożenia ogniem? Odpowiedzi na te pytania nie tylko w teorii, ale i w praktyce poznają uczestnicy czerwcowych targów ITM POLSKA. W ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle zostaną zorganizowane profesjonalne warsztaty.

[ więcej ]


30.04.2019
Ponad 84 tysiące osób w ubiegłym roku zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Takie najnowsze alarmujące statystyki podał GUS. Powodem tych tragicznych zdarzeń jest najczęściej brak odpowiedniej kultury bezpieczeństwa. O tym jak ją budować będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Czekają nas cztery dni wypełnione wykładami, debatami, warsztatami i prezentacjami.

[ więcej ]


25.04.2019
Polskie firmy coraz częściej inwestują za granicą oraz zwiększają aktywność inwestycyjną na światowych rynkach. Bez wątpienia, zjawisko to stanowi obecnie istotny znak przemian dokonujących się w polskiej gospodarce i określa poziom jej globalizacji. Zagraniczna ekspansja wymaga odpowiedniego wsparcia. Na etapie podejmowania decyzji inwestycyjnej warto wykorzystać wiedzę i doświadczenie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

[ więcej ]


05.04.2019
Brak dostatecznej świadomości na temat zasad BHP skutkuje wciąż znaczącą liczbą wypadków w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Aby ograniczyć to ryzyko istotna jest nie tylko ergonomia, ale także odpowiedni sprzęt. Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle odbywa się w latach nieparzystych w ramach największych w kraju targów przemysłowych ITM Polska , odwiedzanych co roku przez kilkanaście tysięcy osób.

[ więcej ]


04.02.2019
Budownictwo to szczególnie trudny sektor dla bezpieczeństwa pracy. Szefowie firm tej branży codziennie zmagają się z problemami dostosowania swojej działalności do rygorystycznych norm BHP. Z myślą o nich podczas targów budowlanych Budma 2019 powstaje specjalna Strefa BHP.

[ więcej ]


01.10.2018
Zarząd Główny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP podjął inicjatywę zorganizowania II Ogólnopolskiego Forum Służby BHP pod nazwą „Bezpieczeństwo w świecie 4.0", który odbywa się w dniach 1-2 października 2018 r. w Warszawie. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele zespołu organizacyjnego targów SAWO.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni
SAWO 2018