Kreator stoisk

Zaprojektuj swoje stoisko - KREATOR STOISK

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowe, unikatowe narzędzie, dzięki któremu w kilka minut można samodzielnie zaprojektować proste stoisko targowe. Aplikacja KREATOR STOISKA została umieszczona  na stronie www.ideaexpo.pl i jest autorskim projektem zespołu IDEAEXPO.MTP. Projektowanie w Kreatorze jest nie tylko proste, ale także intuicyjne. Dodatkowo aranżacja stoiska jest automatycznie wysyłana do weryfikacji i wyceny, co znacznie przyspiesza proces szacowania całkowitych  kosztów udziału w targach.

Za pomocą Kreatora można określić rodzaj i wielkość stoiska, ustawić na nim dodatkowe ścianki (np. zaplecze) oraz nanieść logotyp i nazwę firmy na fryzie. Istnieje także możliwość wyboru koloru ścian i wykładziny oraz ustawienia mebli i dodatkowego wyposażenia. Na koniec wystarczy wypełnić krótki formularz, który automatycznie prześle gotowy projekt do wyceny.

Obsługa aplikacji nie powinna sprawiać problemu – jest prosta i intuicyjna. Wystarczy za pomocą myszy przeciągać elementy wyposażenia z bibliotek i wybierać dostępne opcje w panelu nawigacyjnym po lewej stronie ekranu.

Widok stoiska można powiększać (lupa) i przesuwać (strzałki), za pomocą przycisku 2D/3D wybieramy bardziej wygodny sposób ustawiania mebli i ścianek, a dzięki „kamerce” obejrzymy projekt z wszystkich stron. „Koperta” pozwala przesłać obraz stoiska na dowolny adres mailowy, a uzyskany w ten sposób plik można wydrukować.

Dodatkowo pod ikonką „?” kryje się podręczna pomoc, z której można korzystać na każdym etapie projektowania.

Zapraszamy do korzystania z KREATORA STOISK. Prosimy także o przekazywanie wszelkich uwag dotyczących aplikacji, którą w przyszłości planujemy rozbudować o nowe funkcje.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
SAWO 2018