W SAWO 2018 UCZESTNICZYLI:

    
 Aktualności
22.05.2019
Jak nie wpaść w panikę kiedy wybuchnie pożar? Jak reagować sprawnie, ale i bezpiecznie w sytuacji zagrożenia ogniem? Odpowiedzi na te pytania nie tylko w teorii, ale i w praktyce poznają uczestnicy czerwcowych targów ITM POLSKA. W ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle zostaną zorganizowane profesjonalne warsztaty.

[ więcej ]


30.04.2019
Ponad 84 tysiące osób w ubiegłym roku zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Takie najnowsze alarmujące statystyki podał GUS. Powodem tych tragicznych zdarzeń jest najczęściej brak odpowiedniej kultury bezpieczeństwa. O tym jak ją budować będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Czekają nas cztery dni wypełnione wykładami, debatami, warsztatami i prezentacjami.

[ więcej ]


25.04.2019
Polskie firmy coraz częściej inwestują za granicą oraz zwiększają aktywność inwestycyjną na światowych rynkach. Bez wątpienia, zjawisko to stanowi obecnie istotny znak przemian dokonujących się w polskiej gospodarce i określa poziom jej globalizacji. Zagraniczna ekspansja wymaga odpowiedniego wsparcia. Na etapie podejmowania decyzji inwestycyjnej warto wykorzystać wiedzę i doświadczenie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

[ więcej ]


Więcej aktualności

SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

Zapraszamy na następną edycję:  21-23 kwietnia 2020!

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni
SAWO 2018